Inkliuzas.lt

Siuntimas Lietuvoje ir ES

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti greitas ir patikimas siuntimo paslaugas klientams Lietuvos teritorijoje ir Europos Sąjungoje (ES). Mūsų įsipareigojimas – užtikrinti jums sklandų ir patenkinamą apsipirkimą nuo pat užsakymo pateikimo iki saugaus pristatymo iki jūsų namų slenksčio. Skirkite akimirką ir susipažinkite su mūsų siuntimo politika ES užsakymams:

Apdorojimo laikas:

Pateikus užsakymą, mūsų komanda apdoros ir paruoš jūsų prekes išsiuntimui per 1 darbo dieną.

Numatomas pristatymo laikas:

Standartinis pristatymas: Numatomas pristatymas per 2-3 darbo dienas.
Skubus pristatymas: Numatomas pristatymas per 1 darbo dieną.

Pristatymo mokesčiai:

ES užsakymams siūlome konkurencingus pristatymo tarifus. Pristatymo mokesčiai bus apskaičiuoti užsakymo proceso metu pagal jūsų pristatymo adresą ir pasirinktą pristatymo būdą.

Sekimo informacija:

Kai užsakymas bus išsiųstas, gausite siuntimo patvirtinimo el. laišką su sekimo informacija. Šią informaciją galite naudoti norėdami stebėti savo užsakymo būseną ir numatomą pristatymo datą.

Muitai ir importo mokesčiai:

Užsakymams Europos Sąjungoje netaikomi jokie papildomi muitai ar importo mokesčiai. Kaina, kurią matote per užsakymą, yra galutinė kaina, kurią mokate.

Adreso tikslumas:

Norėdami užtikrinti sėkmingą pristatymą, nurodykite tikslius ir išsamius pristatymo adreso duomenis. Mes neatsakome už dėl adreso netikslumų nepristatytas siuntas.

Vėlavimai ir išimtys:

Nors stengiamės greitai pristatyti jūsų užsakymus, dėl nenumatytų aplinkybių, pavyzdžiui, oro sąlygų, muitinės procedūrų ir kitų išorinių veiksnių, kartais gali vėluoti. Tokiais atvejais vertiname jūsų supratimą ir kantrybę.

Pristatymo patvirtinimas:

Sėkmingai pristačius užsakymą, gausite patvirtinimo el. laišką. Maloniai prašome įsitikinti, kad nurodytu adresu yra kas nors, galintis priimti siuntą.

Grąžinimai ir nepristatytos siuntos:

Jei pakuotė yra nepristatoma ir grąžinama mums, mes su jumis susisieksime ir susitarsime dėl pakartotinio siuntimo. Gali būti taikomi papildomi siuntimo mokesčiai.

Vertiname jūsų pasitikėjimą ir pasitenkinimą, todėl siekiame, kad jūsų užsakymai jus pasiektų laiku. Jei turite klausimų ar reikia papildomos pagalbos dėl mūsų pristatymo politikos, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo komandą.

Krepšelis uždaryti